ΠΠ΄ΡΠ°Π²ΡΡΠ²ΡΠΉΡΠ΅ ,Π°Π²ΡΠΎΠΌΠΎΠ±ΠΈΠ» Π·aΠ²ΠΎΠ΄ΠΈΡΡΠ° ΠΈ Π³Π»ΠΎΡ
Π½ΠΈΡ,ΠΈ ΠΏΠΎΠ»ΡΠ°ΡΠ° Π½Π΅ Π·Π°Π²ΠΎΠ΄ΠΈΡΡΡ ΠΊΠ°Π³Π΄Π° ΡΠ½ΠΈΠΌΡ ΠΊΡΠΈΡΠΊΡ Π±Π΅Π½Π·Π±Π°ΠΊΠ° Π·Π°Π²ΠΎΠ΄ΠΈΡΠ° Π°Π±ΠΈΡΠ½Π° Π²ΡΠΎΠΌ ΠΏΡΠ°Π±Π»Π΅ΠΌΠ°?Π³Π»Ρ
Π½ΠΈΡ ΠΌΠ°ΡΠΈΠ½Π° ΠΊΠ°Π³Π΄Π° ΠΎΡΠ΅Π½ ΡΠ°Π·Π°Π³ΡΠ΅Π²Π°Π΅ΡΡΠ°
Π¨ΠΎΡΠ½ΠΈ Π½ΠΈΠΆΠ½ΠΈ Π΄Π°ΡΠΈΠΊ ΠΏΠ°ΠΌΠ΅Π½Π°Π»ΠΈ,