Π·Π°ΠΌΠ΅Π½Π° ΠΆΠΈΠ΄ΠΊΠΎΡΡΠΈ Π² Π°Π²Ρ. ΠΊΠΎΡΠΎΠ±ΠΊΠ΅ ΠΏΠ΅ΡΠ΅Π΄Π°Ρ.
ΠΆΠΈΠ΄ΠΊΠΎΡΡΡ s-oil seven atf 6 ΠΊΠΎΡΠ΅ΠΉΡΠΊΠΎΠ³ΠΎ ΠΏΡΠΎΠΈΠ·Π²ΠΎΠ΄ΠΈΡΠ΅Π»Ρ ΠΏΡΠΈΠ³ΠΎΠ΄Π½Π° Π»ΠΈ Π΄Π»Ρ Π·Π°Π»ΠΈΡΠΈΡ Π² Π°Π²Ρ. ΠΊΠΎΡΠΎΠ±ΠΊΡ ΠΏΠ΅ΡΠ΅Π΄Π°Ρ ΡΠΎΠΉΠΎΡΡ ΠΏΡΠ°Π΄ΠΎ 120 4Π». Π±Π΅Π½Π·ΠΈΠ½. ΡΠ΅ΠΉΡΠ°Ρ Π·Π°Π»ΠΈΡΠΎ ΡΠΎΠ΄Π½Π°Ρ ΠΆΠΈΠ΄ΠΊΠΎΡΡΡ t- ws. ΠΡΡΡ Π»ΠΈ ΡΠ°Π·Π½ΠΈΡΠ° ΠΏΠΎ ΡΠ΅Ρ
. Π΄Π°Π½Π½ΡΠΌ ΠΈ ΡΠΊΡΠΏΠ»ΡΠ°ΡΠ°ΡΠΈΠΈ, Π½Π΅Ρ Π»ΠΈ ΠΏΡΠΎΠ±Π»Π΅ΠΌ ΠΏΡΠΈ Π·Π°ΠΌΠ΅Π½Π΅ Π½Π° ΠΏΡΠ΅Π΄ΠΌΠ΅Ρ ΡΠΌΠ΅ΡΠΈΠ²Π°Π½ΠΈΡ?