ΠΠ·-Π·Π° Π·Π°Π΄ΠΈΡΠΎΠ² Π½Π° ΠΏΡΠΈΠ»Π΅Π³Π°ΡΡΠΈΡ
ΠΏΠΎΠ²Π΅ΡΡ
Π½ΠΎΡΡΡΡ
ΡΡΠΏΠΏΠΎΡΡΠ° ΠΈ ΡΠ»Π°Π½Π³Π°. ΠΡΠ²Π°Π΅Ρ ΡΡΠ° ΠΏΡΠΎΠ±Π»Π΅ΠΌΠ° ΡΠ΅ΡΠ°Π΅ΡΡΡ Π·Π°ΠΌΠ΅Π½ΠΎΠΉ ΠΌΠ΅Π΄Π½ΠΎΠ³ΠΎ ΠΊΠΎΠ»ΡΡΠ° Π½Π° Π½ΠΎΠ²ΠΎΠ΅, ΠΊΠΎΡΠΎΡΠΎΠ΅ ΡΠΎΠ±ΠΎΠΉ ΠΏΡΠΈ Π·Π°ΡΡΠΆΠΊΠ΅ Π±ΠΎΠ»ΡΠ° Π·Π°ΠΏΠΎΠ»Π½ΡΠ΅Ρ Π½Π΅ΡΠΎΠ²Π½ΠΎΡΡΠΈ.
Π ΠΎΡΡΠΈΡ, Renault Fluence