Какие неисправности АБС на Хундай 78 в 20011г.

спрацьовування системи ABS на швидкості до 50 кілометрів на годину, при відсутності ожеледі та ковзання коліс, і без записування помилки в блок управління ABS, тому що, сигнал змінного струму, який генерувався датчиком швидкості в процесі руху, пропорційно швидкості руху автобуса, видавав слабкий сигнал, і перешкода цього сигналу була дуже короткочасною, менше 1 секунди. Цього було цілком достатньо, щоб була порушена робота ABS, помилки згідно «Коду помилок» записувались в контролері. Так як для запису коду помилок потрібно, було щоб сигнал переривався на 1-2 секунди.
1 ответ
  • Какая машина у вас? Проблема может быть и в датчиках скорости, и в самом гидроблоке системы АБС.
    Россия, Renault Fluence